Merkezimizde

Wecare Kreş , Çocuk Bakımı`ndan daha fazlasıdır .
Sihir, merak ve yeni maceralarla dolu bir yer. Uluslararası Kalite standardlarna uygun, çocuğunuzun yüksek kalitede Çocuk Bakımı ve Eğitim aldığından emin olabilirsiniz. WeCare Kreş`de her gün hareket, fırsat ,gelişme ve büyüme ile doludur. Güvenli, besleyici ve ilham verici ortamlar oluşturarak çocuğunuzun gelişimini destekliyoruz. Siz farkına varmadan, birlikte tek bir fikirden ilham alan tüm bir dünyayı arzu ediyoruz.
Yüksek Standartlar
Uluslararası kalite standardlarında bir merkeziz.
Yüksek Kaliteli Eğitim Kadrosu
Ekibimiz, ailelerimizi ve çocuklarımızı güçlendiren ,tutkulu uzmanlardır. Çocukların merakını ateşleyen ve her gün bir macera haline getiren Öykü Anlatıcıları, Arkadaşlar, Liderler, Sanatçılar ve Kaşifleriz.

Yüksek Kalite Müfredat
Nitelikli ekiplerimiz, öğrenmeyi açık uçlu,doğal kaynakların kullanımından gerçek dünya ile bağlantılar kurmaya ve ilgi odaklı projeler ve deneylerle destekleyip, eğlence dolu bir gelişimi ,somut yollarla hayata geçirmektedir. We Care kreş’te çocuğunuzun her gün yeni ve heyecan verici bir şey öğrendiğinden emin olabilirsiniz.
Yüksek Kaliteli Okula Hazırlık Programları
Programlarımız çocukları okula geçiş için hazırlar. Bunu öğrenme deneyimleriyle ve sosyal ve duygusal gelişimi besleyerek yaparız; Bu da okula ve gelecekteki eğitime başarılı bir başlangıç yapılmasına yardımcı olur.
Yüksek Kaliteli Beslenme
İyi beslenme, her çocuğun gelişimi için yapı taşlarını oluşturmaya yardımcı olur. Çocuklarımıza kreşimizin mutfağında Ahçılarımız tarafından hazırlanan taze malzemeler ve mevsimlik ürünler kullanarak lezzetli ve besleyici yemekler ve atıştırmalıklar sunuyoruz.
Kucaklayan Kültürler
Merkezlerimizde birden fazla zengin kültürlere sahip olduğumuz için şanslıyız. We Care Kreş’te ;Ekiplerimizden ailelerimize kadar herkes kültürlerini ve geleneklerini paylaşmaya teşvik edilir.